Publicatie BoZ Bode 14 februari 2010
Gepost op vrijdag 19 februari 2010Gedeelde koppositie heren 1
Tafeltenniscompetitie is in volle gang
BERGEN OP ZOOM - Na tweemaal met 7-3 gewonnen te hebben, bleef er een achterstand van drie punten op koploper SAR voor het eerste team van TTV Het Markiezaat. Het doel in de uitwedstrijd tegen Middelburg was dus duidelijk: royaal winnen.
Dat werd ook gedaan. Peter Stolk, René Lauwerijssen en Erwin Meerman togen naar Walcheren in de wetenschap dat er weer met minimaal 7-3 gewonnen moest worden om in het spoor van SAR te kunnen blijven. Erwin bleek gelukkig duidelijk op de weg terug naar een goede vorm, verloor maar 1 game op de hele avond en scoorde dus een loepzuivere hattrick. Zijn backspin service en geplaatste topspin bleek een te lastige start van de rally te zijn voor de mannen van Middelburg. Een resultaat dat René met wat meer inspanning ook bereikte. Alleen Peter moest zijn tegenstander eenmaal feliciteren. René en Erwin, recentelijk winnaars van het D-dubbel van het Backhandstoernooi, waren ook in deze wedstrijd succesvol in het dubbel. Hierdoor werd er maar liefst met 9-1 gewonnen. Omdat SAR 6 punten haalde tegen Smash’70 werd de koploper achterhaald en delen beide teams de koppositie. Volgende wedstrijd is thuis tegen SAR, waarna er meer duidelijk zal zijn over de verhoudingen in deze 1e klasse poule.
Ook het vierde team deed goede zaken door het tiende team van Belcrum met duidelijke cijfers terug te wijzen. Belcrum stond laatste in de poule, dus een grote overwinning was ook wel gewenst natuurlijk. Danny van Meel won in een ware thriller zijn openingspartij van de kopman van het Bredase team. Na matchpoints tegen weggewerkt te hebben won hij de beslissende vijfde game met 11-9, waardoor het eerste punt een feit was. Cyril Postma en Geertje van Gaans beten in het stof tegen deze speler, maar alle andere parijen werden wel gewonnen. Het dubbel werd nog een zware kluif, maar Danny en Cyril hadden als winnaars van het F-dubbel op het backhands toernooi natuurlijk wel hun eer hoog te houden. Met 11-8 werd de vijfde game binnen gehaald en was de 8-2 overwinning een feit. Door deze overwinning steeg het team naar de tweede plaats.
Uitslagen senioren
Middelburg 5 - Markiezaat 1 1-9
Vice Versa 2-Markiezaat 2 9-1
Backhands 3-Markiezaat 3 9-1
Wanzl/Belcrum 10-Markiezaat 4 2-8
ODT 7-Markiezaat 5 6-4
Tanaka 4 - Markiezaat 6 9-1
Markiezaat 7 niet gespeeld
Wanzl/Belcrum 12-Markiezaat 8 8-2
Vice Versa 9-Markiezaat 9 5-5
Uitslagen jeugd
Markiezaat 1-Witac 1 7-3
Markiezaat 2-SAR 2 8-2
Markiezaat 3 niet gespeeld
Op www.ttvhetmarkiezaat.nl kan men al het nieuws van de vereniging volgen en meer informatie bekijken over allerlei onderwerpen die bij de vereniging spelen. Ook kan men hier de informatiefolder downloaden. Wil men een proeftraining inplannen, neem dan contact op met de secretaris, Jan Willem Bultman via 0164 240940.
Laatste reacties
| Björn Schrauwen | ||
![]() |
03-05-2012 11:12 | |
| Jippie, ruimschoots kampioen dit seizoen, tweede met in de fantasy
competitie en eerste met het spel... Lees bericht » |
||
| Carla van Loon | ||
![]() |
02-05-2012 10:16 | |
| Bedankt Hanny! Hierdoor is de uitslag ook een beetje veranderd. Sorry
Raimond ;-) Lees bericht » |
||
| Hanny Rosenboom | ||
![]() |
28-04-2012 00:53 | |
| Ik krijg er eigenlijk nog 2 puntjes bij, Uwe heeft namelijk 16 wedstrijden
gewonnen en geen 14. Hij ... Lees bericht » |
||
| Peter Stolk | ||
![]() |
27-04-2012 15:33 | |
| Hallo, Is het dezelfde opzet als toen, die 24 uurs marathon? Want wat houd het... Lees bericht » |
||
| Steyn Visser | ||
![]() |
09-04-2012 12:10 | |
| Ik sta nog 100% met deze competitie Lees bericht » |
||




